MANCHESTER CITY POBJEGAO UNITEDU NA VELIKIH DESET BODOVA: / Građani svladali Everton, ovo im je bila 12. pobjeda u nizu

Posljednji put City je u Premierligi poražen u studenom prošle godine od Tottenhama (0:2)

17.2.2021.
23:32

U odgođenom susretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na gostovanju pobijedio Everton sa 3-1 upisaši 12. uzastopnu pobjedu.

LEEDS PRESKOČIO ARSENAL: /

Bielsini momci svladali Crystal Palace i preuzeli 10. mjesto na ljestvici

Bila je to ujedno i 16 uzastopna utakmica "Građana" bez poraza.

Sigurno do 3 boda

Zadnji poraz momčad Pepa Guardiole doživjela je 21. studenog prošle godine od Tottenhama (0-2), a nakon toga nanizala 16 utakmica bez poraza, pri čemu 14 pobjeda i dva remija.

U susretu protiv Evertona za goste su zabili Phil Foden (32), Riyad Mahrez (63) i Bernardo Silva (77), dok je strijelac za Everton bio Richarlison (37).

Bernardo Silva

U odgođenom susretu 17. kola Burnley i Fulham su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 49. minuti golom Aine, a tri minute kasnije izjednačio je Barnes.

U vodstvu je Manchester City sa 56 bodova, Manchester United i Leicester City imaju po 46 bodova, a Chelsea i West Ham po 42 boda.

Aktualni prvak Liverpool je na šestom mjestu sa 40 bodova, dok je njegov gradski suparnik Everton stepenicu niže s tri boda manje. Fulham je ostao u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 19 bodova, dok je Burnley na 15. poziciji sa 27 bodova.