MANCHESTER UNITED JE U VELIKOM NALETU: / U sjajnoj utakmici nadigrali Villu i izjednačili se s Liverpoolom na vrhu

1.1.2021.
23:26

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u utakmici 17. kola Engleske lige kod kuće Aston Villu s 2-1 i bodovno dostigli vodeći Liverpool.

Manchester United je poveo golom Martiala u 40. minuti, a za goste je izjednačio Traore (58). No, samo tri minute kasnije Bruno Fernandes je iz penala donio pobjedu Unitedu.

Aston Villa's Jack Grealish reacts during the Premier League match at Old Trafford, Manchester.,Image: 580281263, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications., Model Release: no

Manchester United sada ima 33 boda, koliko i vodeći Liverpool, ali slabiju gol-razliku, dok je Aston Villa šesta s 26. bodova.