Pogledajte briljantan potez legende Uniteda!

Nogometaši Manchester Uniteda odradili su svoj dio posla u sklopu 37. kola engleske Premier lige, iako je 45 minuta prije početka susreta gradski rival City došao na korak od naslova prvaka.

6.5.2012.
18:52

United je pogocima Paula Scholesa u 28. i Ashleyja Younga u 41. riješio pitanje pobjednika na Old Traffordu u susretu protiv Swanseaja, ali slaba je to utjeha kada je City slavio kod Newcastlea (2:0) i došao nadomak naslova prvaka.

United se bodovno izjednačio na vrhu s gradskim rivalom, ali mu u posljednjem kolu treba pobjeda kod Sunderlanda i kiks Cityja na Etihadu protiv QPR-a. U slučaju istog broja bodova po završetku prvenstva pobjednik će biti momčad s boljom gol-razlikom, a to je, trenutno, City koji ima +8.

szólj hozzá: Man Utd Swansea 1:0 Scholes

Posljednje, 38., kolo na rasporedu je sljedeće nedjelje kada su na rasporedu sve utakmice u isto vrijeme.

szólj hozzá: Man United Swansea 2:0 Young

Spomenimo i za kraj da je Wayne Rooney u 71. minuti utakmice, zbog nesportskog ponašanja, dobio prvi žuti karton sezone, te prvi nakon točno godinu dana.