Pogledajte novi gol Mandžukića u demoliranju utučenog protivnika

Nogometaši Bayerna nemaju milosti prema nikome, pa su ove subote u ogledu 23. kola Bundeslige razbili i Schalke s 5-1.

1.3.2014.
19:24

Trebao je to biti derbi, no kakav je to derbi kada poslije pola sata igre jedna momčad vodi 4-0. Bayern je utakmicu riješio vrlo rano, a Schalke je isto tako vrlo brzo shvatio da mu poslije blamaže protiv Real Madrida u Ligi prvaka (1-6), slijedi nova. Bayern je slavio 5-1, mogao je i više, a bila je to ujedno petnaesta prvenstvena pobjeda u nizu Guardioline momčadi.

//www.youtube.com/embed/haqgTTpjtt8 Junak ogleda je bio Nizozemac Arjen Robben koji je postigao hat-trick, a hrvatski nogometaš Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu te ju je začinio s pogotkom i asistencijom.

U 24. minuti je na centaršut Alabe (koji je postigao prvi pogodak na ogledu iz slobodnog udarca) dobro reagirao glavom i postigao svoj 14. pogodak u Bundesligi ove sezone.

Prvi strijelac Lewandowski mu i dalje bježi za jedan gol. Recimo i da su gosti završili utakmicu s igračem manje zbog isključenja Papadopoulosa u 76. minuti.

Bayern - Schalke 5-1 (Alaba 3, Robben 15, 28, 77-11m, Mandžukić 24, / Rafinha 64-ag) Augsburg - Hannover 1-1 (Klavan 56 / Diouf 21) Bayer - Mainz 0-1 (Choupo-Moting 37) Borussia (D) - Nürnberg 3-0 (Hummels 51, Lewandowski 64, Hitarjan 83) Braunschweig - Borussia (M) 1-1 (Ter Stegen 52-ag / Davari 24-ag) Werder - Hamburg 1-0 (Junuzović 19) Redoslijed: 1. Bayern 65, 2. Borussia (D) 45, 3. Bayer 43, 4. Schalke 41, 5. Wolfsburg 39 (-1), 6. Mainz 37, 7. Borussia (M) 36, 8. Augsburg 35, 9. Hertha 35…