SVE ZABRINUO / Messi je pao tijekom generalke za SP. Na tribinama je zavladala opća panika, pogledajte kako je to izlgedalo

Argentina je uvjerljivo pobijedila Ujedinjene Arapske Emirate, a Messi je u toj utakmici zabio jedan gol i zabrinuo sve na stadionu

17.11.2022.
13:19
Twitter

Argentinska nogometna reprezentacija u pripremnoj je prijateljskoj utakmici pred nastup na Svjetskom prvenstvu u Katru (20. studenoga - 18. prosinca) u Abu Dhabiju u srijedu svladala Ujedinjene Arapske Emirate s 5-0 (4-0).

MODERNO NATJECANJE /

Cristiano Ronaldo je službeni kralj društvenih mreža: Messi zaostaje, a pogledajte gdje je kapetan Vatrenih Luka Modrić

Argentinci su sjajno odigrali prvo poluvrijeme tijekom kojega su postigli četiri gola, a strijelci su bili Julian Alvarez (17), Angel Di María (25, 36) i Lionel Messi (44), da bi u nastavku ipak malo popustili, a konačni rezultat postavio je Joaquin Correa (60).

Argentinci su, dakle, lagano stigli do pobjede, no u jednom trenutku utakmice zavladao je strah i nastala panika. Messi je, naime, nakon jednog duela završio na ravnjaku i uhvatio se za gležanj pa nakon čega su navijači panično ustali i s tribina se začuo vrisak.

Leo se nakon toga brzo ustao i nastavio susret bez posljedica.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Argentina će svoj nastup na SP otvoriti 22. studenoga protiv Saudijske Arabije, koja je ranije u srijedu izgubila od Hrvatske s 0-1, a u skupini C suparnici će joj još biti Meksiko 26. studenoga i Poljska 30. studenoga.

Izaberi pobjednika Svjetskog prvenstva i osvoji potpisani dres Luke Modrića, televizor i ostale vrijedne nagrade: