NASLAĐUJE SE / Modrićev suigrač ismijava Barcelonu nakon sramotnog poraza, njegov komentar postao veliki hit

Barcelona je u četvrtak ispala iz drugog europskog natjecanja ove sezone

15.4.2022.
13:07
Profimedia

Nogometaši Eintrachta u četvrtak su pobijedili Barcelonu s 3-2 nakon što je prvi susret u Frankfurtu završio 1-1. i izborili polufinale Europske lige.

OVO IH JE ŠOKIRALO /

Barcelona nakon debakla najavila istragu, Nijemci na Camp Nou ih razbjesnili: 'Ovo je sramota. Nismo mogli pobijediti...'

Eintracht je na Camp Nou imao podršku više od 25.000 navijača. Premda je momčad iz Frankfurta imala pravo na samo 5.000 ulaznica, njemački navijači su nabavili ulaznice svim mogućim kanalima pa je atmosfera bila kao da se igra u Frankfurtu.

Počelo je šokantno za Barcu. Eric Garcia je u trećoj minuti oborio Jespera Lindstroma, a portugalski sudac Artur Soares Dias pokazao na bijelu točku. Filip Kostić je sigurno izveo kazneni udarac.

U 10. minuti Barca je mogla izjednačiti. Pedri je ubacio na drugu stativu, Aubameyang je pucao glavom, ali preko gola. U nastavku poluvremena Barcelona je pritiskala, no nije uspjela slomiti njemačku obranu. S druge strane Eintracht je vrebao na kontre i jedna takva im je donijela povećanje prednosti u 36. minuti. Rafael Borrea je povukao i potom opalio s više od 25 metara sjajno pogodivši rašlje.

Katalonski sastav je već u drugoj minuti nastavka mogao smanjiti, no Aubameyang je promašio još jednu veliku priliku. Uslijedila je velika prilika za goste u 58. minuti, pucao je Lindstrom, ali je Marc-Andre ter Stegen sjajno reagirao. Međutim, niti Ter Stegen u 67. minuti nije mogao ništa, Kostić je sjajno pogodio za nevjerojatnih 3-0.

Barca je u sudačkoj nadoknadi koja je trajala čak devet minuta uspjela zabiti dva gola, ali to nije bilo dovoljno. Busquets je u prvoj minuti smanjio rezultat sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora, a konačnih 2-3 je postavio Depay iz jedanaesterca u posljednjim sekundama susreta. Za Eintracht je cijeli susret odlično odigrao Kristijan Jakić.

Ubrzo nakon ispadanja iz Europske lige, Barcelona se našla na meti ismijavanja.

Obično u takvim situacijama momčadi sprdaju navijači i bivši nogometaši rivalskih klubova, a sada im se u tome pridružio i jedan sadašnji član najvećeg rivala Barce, stoper Real Madrida Eder Militao.

Eder Militao

Ispod jedne objave na kojoj je stajalo da je Barca ove sezone uz ispadanje iz europske lige, ispala iz Lige prvaka, španjolskog superkupa i Kupa te da u prvenstvu ima ogroman zaostatak za Realom, Milito je stavio emotikon lica koje plače od smijeha.

Za tu reakciju Militao je u kratkom roku dobio veliki broj lajkova. čak oko 11 tisuća, no javili su mu se i navijači Barce koji su ga podsjećali da je Real nedavno u Madridu izgubio 4:0 od Barcelone.