GOSPODARIO TERENOM / Modrić još jednom oduševio: 'Gospodar', 'Najbolji', 'Maestro'

Nakon utakmice, u 1 sat iza ponoći, Modrić je objavio fotografiju s utakmice te u komentarima dobio komplimente

4.10.2023.
8:25

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka, dok su poraze upisali Manchester United i Arsenal.

KAKVA VEČER LIGE PRVAKA /

Galatasaray i Real slavili u golijadama, Lens šokirao Arsenal

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini Napolija i napravio veliki kora ka nokaut fazi. Talijanski prvak je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške vratara Kepe, a Real je preokrenuo u prvom dijelu pogocima Viniciusa i Belinghama. Zielinski je iz penala izjednačio u 54. minuti, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti.

Klanjaju mu se velikani

Nakon utakmice, u 1 sat iza ponoći, Modrić je objavio fotografiju s utakmice i kratko napisao "Važna pobjeda u Napulju. Sjajan momčadski rad!". U komentarima je dobio salve komplimenata.

Legendarni Brazilac i bivši igrač Reala Marcelo mu je napisao: "Najbolji", njemački reprezentativac i branič Reala Rudiger je dodao: "Maestro." Jude Bellingham, koji je jučer ponovno bio igrač utakmice, samo je stavio emotikon vanzemaljca, a Vinicius čarobnjaka. Aurelien Tchouameni je jednostavno napisao: "Gospodar", a napadač Reala Joselu je stavio dvije kraljevske krune.