ODUŠEVIO IH / Modrićevo šaputanje tema u Španjolskoj: Otkriveno što je rekao

Jedini pogodak za Kraljevski klub postigao je Arda Güler u 29. minuti, a Luka Modrić je igrao do 84. minute.

27.4.2024.
13:35

Real Madrid je u 33. kolu španjolskog prvenstva pobijedio u gostima Real Sociedad s 1-0 i došao nadomak titule.

ANCELOTTI GA HVALIO /

Modrić se izjednačio s legendom, samo dvojica su još ispred njega u Real Madridu

Baš su njih dvojica bili akteri scene nakon posljednjeg sučevog zvižduka o kojima su se danas raspisali španjolski mediji.

"Arda, ti si genije. Sjajan gol", prišapnuo je Modrić Ardi, tvrdi Marca.

Modrić postao treći stranac po broju nastupa za Real

Modrić je postao u petak navečer treći stranac po broju nastupa za Real.

To mu je bila 527. utakmica za Kraljevski klub čime se izjednačio s bivšim brazilskim igračem Robertom Carlosom. Ispred Modrića su samo brazilski bočni igrač Marcelo s 546 nastupa i francuski napadač Karim Benzema sa 648 odigranih utakmica.