Mourinhove zvijezde zadale novu glavobolju Barçi

Nogometaši madridskog Reala u prvoj utakmici na azijskoj turneji lako su pobijedili kineski Guangzhou sa 7:1, a majstorijama su posebno oduševili Cristiano Ronaldo i Angel Di Marija.

4.8.2011.
10:33

Pitanje pobjednika igrači Jose Mourinha riješili su već u prvih 45 minuta nakon kojih su imali vodstvo od 3:0. Seriju je u 7. minuti otvorio Khedira, na 2:0 je nakon pola sata igre povećao Özil, a u 39. minuti za 3:0 zabio je Benzema.

Francuski napadač pogodio je i u nastavku, u 48. minuti za 4:0. Peti pogodak Reala u 56. minuti zabio je Cristiano Ronaldo, a kod njega je Portugalac još jednom genijalno reagirao. Naime, nakon ubacivanja u prostor, loptu iz kineskog vratara mreže pospremio je petom.

Tada je na scenu stupio Angel Di Marija, koji je prvo vrlo atraktivno asistirao Jesseu za 6:0, a zatim i sam zabio za uvjerljivih 7:0. Počasni pogodak Guangzhou je zabio u 87. minuti, a sretni strijelac bio je Yihu.

I u ovoj utakmici Mourinho nije odustao od svoje formacije 4-2-3-1, a utakmicu je počeo u sljedećem sastavu: Adan - Sergio Ramos, Albiol, Varane, Marcelo - Khedira, Granero - Kaka, Fabio Coentrao, Callejon - Benzema.