HAJDUK NA DINAMO / Mreže se usijale nakon ždrijeba Kupa: 'Ovu utakmicu treba odigrati s juniorima'

Bijeli su osvojili kup posljednje dvije godine, dok su Plavi posljednji naslov osvojili 2021. kada su u finalu bili bolji od Istre

4.3.2024.
11:48
Marko Lukunic/PIXSELL

Ždrijeb polufinala Hrvatskog kupa spojio je Hajduk i Dinamo, a ta utakmica trebala bi se igrati na Poljudu 3. travnja.

ODRŽAN ŽDRIJEB /

Kuglice odlučile: Hajduk protiv Dinama u polufinalu Kupa na Poljudu

Samo nekoliko dana ranije ove dvije momčadi odigrat će i derbi 28. kola HNL-a.

Bijeli su osvojili kup posljednje dvije godine, dok su Plavi posljednji naslov osvojili 2021. kada su u finalu bili bolji od Istre. Dinamo je i rekorder po broju naslova, ima ih 23, dok ih Hajduk ima čak deset manje.

Novi derbi izazvao je naravno i lavinu reakcija na društvenim mrežama. U nastavku donosimo reakcije navijača Hajduka i Dinama.

Reakcije navijača Bijelih:

"Priželjkivao sam Dinamo, najbolji ždrijeb za nas, bolje nego biti gost Lokomotivi na onakvom terenu… Ajde Hajduče sad na najjače."

"Ako dobijemo prvenstvenu i budemo jos u igri za prvaka, ovu utakmicu treba odigrati s juniorima. Realno, nakon dva kupa, nikog vise nije pretjerano briga za taj trofej.
Prioritet je 06.04. Rujevica i Rijeka!! Tu će se lomiti prvenstvo."

"Lakši protivnik nije mogao doći. Dati 150 posto protiv HNS-ove mafije i ovih paćenika iz Maksimirske kutije i u pohod na treće Rabuzinovo sunce! Ja te volim Hajduče! KUP JE NAŠ"