SVI SE DIVE MAESTRU / Najčitaniji španjolski list objavio Modrića na naslovnicu, Real poslao jako zanimljivu i zagonetnu poruku

Real Madrid i Sevilla sastali su se u sklopu 11. kola La Lige

23.10.2022.
8:29

U dvoboju 11. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Seville s 3-1, a prvi pogodak na utakmici upisao je Luka Modrić.

MODRIĆ ZVAN VINO /

Našem Luki trebalo je pet minuta da šokira Raketu i Sevillu! Krasno je ispratio akciju i zabio za vodstvo Reala

Kraljevski klub je poveo već u 6. minuti, a strijelac je bio kapetan Modrić. Vinicius Junior je probio lijevu stranu i pronašao je na suprotnoj strani samog Modrića, koji postiže 34. gol u dresu Reala, a svoj četvrti ove sezone.

Erik Lamela je izjednačio u 54. minuti, ali je Real našao snage za pobjedu i slavio preko Lucasa Vazqueza (79 i Fede Valverdea (81). Modrić je izašao u 77. minuti, a minutu ranije teren je napustio i Ivan Rakitić kod Seville.

Upozorenje

U svom 450. nastupu za klub, Modrić je završio na naslovnici Marce, gdje stoji u opisu fotografije: "Real Madrid grmi."

Lukin klub je također poslao zanimljivu poruku, na Twitteru su nakon pobjede objavili sliku s Lukom i napisali: "Upozorili smo vas."