HRVATSKI MAESTRO / Luka Modrić zadivio Španjolce: 'Kao i uvijek, pokazao je da je s njim nogomet drugačiji...'

Modrić je u igru ušao u 72. minuti pa sudjelovao u velikom preokretu Real Madrida

20.1.2022.
22:47

Real Madrid je u četvrtak navečer pobijedio Elche 2:1 i plasirao se u četvrtfinale Kupa kralja.

MODRIĆ UŠAO U 2. POLUVREMENU /

'Kraljevi' u četvrtfinalu Kupa kralja: Real Madrid se dugo mučio pa nakon drame u produžecima srušio Elche

Poslije sporih i ne odveć zanimljivih 90 minuta drama je počela u produžecima, točnije u 102. minuti. Tada je Marcelo, kao posljednji igrač, srušio suparničkog igrača na 20 metara od gostujućih vrata, zbog čega je zaradio crveni karton.

Slobodni udarac je izveo Gonzalo Verdu koji je prvo pogodio živi zid. No, lopta mu se odbila, a u drugom pokušaju je, uz pomoć igrača Reala Danija Ceballosa, od kojeg je lopta promijenila smjer, svladao Ukrajinca Lunina na madridskim vratima.

Real se potpuno probudio nakon primljenog gola te je unatoč igraču manje počeo dominirati. Prvo je Isco u 108. minuti izjednačio, dok se u 115. odlično snašao Eden Hazard i zabio za veliki preokret i prolaz Reala dalje.

Komplimenti za Luku

Kapetan hrvatske reprezentacije i jedan od najvažnijih igrača Reala, Luka Modrić, utakmicu je počeo na klupi za pričuve, a u igru je ušao u 72. minuti.

Odmah nakon ulaska počeo je kontrolirati igru Reala i njegov nastup pohvalio je jedan od najvećih sportskih listova u Španjolskoj, madridska Marca.

"Ancelotti mu se okrenuo kako bi pronašao jasnoću u posljednjem dodavanju. Kao i uvijek, pokazao je da je nogomet drugačiji kada lopta prolazi kroz njegove noge", napisala je Marca.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!