ŠTO JE SAD OVO / Navijači Dinama razočarani rezultatom: Nezadovoljni suđenjem i trenerom, a jednog igrača imaju na meti

Uz Čačića još se nekoliko igrača našlo na meti 'stručnog' navijačkog suda koji smatra da je realna vrijednost zagrebačke viša od trenutna četiri boda u grupi

12.10.2022.
8:55

Dinamo je u 4. kolu Lige prvaka dočekao Red Bull Salzburg u Zagrebu gdje je nakon uzbudljive utakmice pune šansi osvojio jedan bod odigravši 1:1. Modri su u prvom dijelu bili bolji takmac te su usprkos početnom zaostatku bili bliži vodstvu na poluvremenu.

Kako je utakmica odmicala Dinamo je počeo posustajati te su Austrijanci bili sve opasniji no ni Modri nisu bili bezubi. Dvoboj je mogao otići na jednu ili na drugu stranu, a naposljetku je završio podjelom bodova što je možda i najrealnije.

'Pametnom dosta'

Ipak, navijači zagrebačkog kluba nisu krili razočarenje nakon dvoboja. Naime, mnogi od njih smatraju da ih je oštetio sudac, ali i da je trener Ante Čačić slabo vodio utakmicu. Najviše strategu Dinama zamjeraju, po njihovom mišljenju, prekasno uvođenje Baturine. Uz Čačića još se nekoliko igrača našlo na meti 'stručnog' navijačkog suda koji smatra da je realna vrijednost zagrebačke viša od trenutna četiri boda u grupi.

LUDNICA NA MAKSIMIRU /

Zagreb je disao za Dinamo: Pogledajte kako je više od 20.000 ljudi navijalo za plave lavove

'Ne mogu juniore pobjedit ovaj mali Budimir, Bočkaj i Drmić moraju od prve minute igrat'

'Još jednom smo svjedočili koliko je strateg na klupi Dinama stručan'

'Baturina i Bočkaj trebaju igrati od prve minute, a ne ovako na kapaljku'

'U 79 minuti vadi Ivanušeca koji je daleko bio najlošiji na terenu!? Pametnom dosta'

'Treba priznat, biti iskren Salzburg je bolja momčad od Dinama i trkački i po igri. Imaju bolje pojedince i to je to'

'Definitivno kasne zamjene, plus prva zamjena totalno nejasna u trenucima kad su Austrijanci preuzeli kontrolu na terenu…po meni je trebao Baturinu uvesti umjesto Ademija, ali šta je tu je… idemo dalje prvo Milana razbit pa u London po europsko proljeće'

'I kao u prošloj utakmici, opet prekasne izmjene. Neka netko već jednom kaže Čačiću da se izmjene rade prije 80e minute. I da može Baturinu stavit i prije u igru. Danas nismo igrali samo protiv Salzburga nego i protiv sudaca. Užas od suđenja i prekasne izmjene koštali su nas pobjede. Nema predaje.'

'Past će Milan kao Juve večeras u Izraelu. Šutalo i Mišić su zaslužili SP. Baturina više prilike u prvih 11'

'Koliko kritika komentara sve doktori nogometa umjesto da se pohvali dobra europska predstava i daljnja nada za prolazak, ništa još nije izgubljeno, a momci su večeras zaslužili sve pohvale.

'Osjetio se ulazak Baturine lopta puno brže ide, igra brža, utakmica dobro odrađena, a o Periću i Šutalu nema se šta reći, klase'