[VIDEO] NEVJEROJATNI IBRA KRALJ MILANA: / Šveđanin se upisao u povijest; Bio je glavna faca i tata na terenu sinoć u Genoi

Zlatan Ibrahimović igra fantastičan nogomet

30.7.2020.
5:37

Švedski majstor, 38-godišnji Zlatan Ibrahimović,igra fantastičan nogomet. Od kad je u siječnju došao u Milan, zabio je deset golova te ih pet namjestio, a nekoliko je utakmica poslije pauze morao propustiti zbog ozljede. OVDJE možete pogledati Ibrahimovićevu simultanku protiv Sampdorije...

[VIDEO] REBIĆ SE UMALO POTUKAO S RAMIREZOM: /

Kamere uhvatile žestoki sukob na terenu; No, pravi je kaos nastao na poluvremenu

Gazda i glavna faca na travnjaku u Genoi

Zlatan je glavna faca preporođene momčadi Stefana Piolija koja nakon korona pauze igra sjajan nogomet, što se sinoć vidjelo u Genovi kod Sampdorije.

ESCLUSIVA MILAN - 29 Luglio 2020 - Genova (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2019-2020 - Serie A Sampdoria vs Ac Milan Nella foto: Zlatan Ibrahimovic esultanza dopo gol 0-3

EXCLUSIVE MILAN - July 29 , 2020 Genoa ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2019-2020 - Serie A Sampdoria vs Ac Milan In the pic : Zlatan Ibrahimovic celebrates after scoring 0-3,Image: 548136546, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Zlatan je zabio dva gola, prvi na sjajnu asistenciju Ante Rebića, i namjestio jedan te ponovno na terenu bio gazda.

U četvrtoj minuti Ibra je elegantno realizirao ubačaj Rebića s lijeve strane, a u 54. se pobrinuo omogućiti zlatnu šansu Turčinu Hakanu Calhanogluu kojem je glavom kreirao zicer koji je pretvoren u 2:0 Milana.

Ibra zakucao za 3:0

Samo četiri minute kasnije Calhanoglu mu je uzvratio asistencijom, a Ibra je lijepo primio loptu desnom nogom pa je lijevom zakucao u mrežu za uvjerljivih 3:0 Milana. Ibrahimović je stigao do rekorda i postao prvi igrač u povijesti koji je u Serie A zabio najmanje 50 golova za oba najveća kluba u gradu, Milan i Inter. Za Rossonere je zabio 51, dok je za Nerazzurre postigao 57....

Nogometaši Milana slavili sa 4:1 (1:0) na gostovanju kod Sampdorije, čime je milanska momčad osigurala nedostižna četiri boda prednosti pred Napolijem u borbi za plasman u kvalifikacije Europske lige.

Rossoneri zabili dva gola u razmaku od četiri minute

Milan je poveo već u 4. minuti kad je hrvatski reprezentativac Ante Rebić prošao po lijevoj strani, ubacio na vrh peterca, gdje je bio Zlatan Ibrahimović i glavom poslao loptu u mrežu.

EXCLUSIVE MILAN - July 29 , 2020 Genoa ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2019-2020 - Serie A Sampdoria vs Ac Milan In the pic : Zlatan Ibrahimovic,Image: 548123297, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Milanezi su pobjedu potvrdili s dva gola u razmaku od četiri minute. U 54. minuti je Ibrahimović asistirao za Calhanoglua, a četiri minute poslije su zamijenili uloge kod trećeg pogotka.