NJEMAČKA BRUJI O INCIDENTU SLAVNOG TRENERA: / Pokazao da ipak nije takav gospodin! 'Učinio sam to jer me pljunuo'

Proslavljeni europski trener, sad čovjek koji s klupe vodi momčad Bayern Munchena Carlo Ancelotti (57), u subotu u Berlinu je pokazao da ipak nije takav gospodin kakvim ga se predstavlja.

18.2.2017.
21:29
AFP, ODD ANDERSEN

Nakon subotnjeg susreta 21. kola Bundeslige između Herthe iz Berlina i Bayerna (1-1), talijanski trener je jednom navijaču pokazao srednji prst. Tu informaciju javlja ARD, a Bild tvrdi da je Ancelotti i rekao:

KRAMARIĆ JUNAK HOFFENHEIMA: Ušao u igru, posramio vratara i golovima donio pobjedu momčadi

"Da, učinio sam to, jer je pljunuo na mene!"

Bild navodi i razlog incidenta o kojem pišu tamošnji mediji. A on je navodno da je Ancelotti bio pljunut na stepenicama kad je izlazio s terena. Utakmica je bila poprilično zanimljiva, a u njoj se bayern spasio pogotkom Roberta Lewandowskog u šest minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.