U VELIKIM SU PROBLEMIMA / Noćna mora Lyona se nastavila, a u odgođenoj europskoj utakmici Villarreal i Maccabi odigrali su neriješeno

Nikako da im krene

6.12.2023.
22:59

Nogometaši Marseillea i Lyona odigrali su ove srijede zaostalu utakmicu 10. kola francuske Ligue 1, a domaći sastav je slavio s 3-0.

PREMIER LIGA /

Fulham laganini Forestu utrpao pet komada, Liverpool se namučio za nova tri boda, a Bournemouth ponovno iznenadio

Već nakon 25 minuta igre Marseille je imao prednost od dva pogotka. Prvo je u 21. minuti Portugalac Vitinha postigao prvi pogodak na susretu, dok je samo četiri minute kasnije bilo 2-0 kada je suparničku mrežu zatresao Panamac Murillo. U nastavku susreta, u 55. minuti, Aubameyang je postavio konačnih 3-0.

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren bio je u udarnoj momčadi Lyona te je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio drugi Hrvat, Duje Ćaleta-Car.

Na vrhu ljestvice je PSG s 33 boda. Četiri manje ima Nica, a šest manje Monaco. Ovom pobjedom Marseille se probio na osmo mjesto te ima 20 bodova. Lyon je i dalje u velikoj krizi. I dalje je posljednji sa samo sedam bodova i tek jednom ligaškom pobjedom ove sezone.

U zaostalom susretu trećeg kola skupine F Europske lige nije bilo pogodaka, nogometaši Villarreala i Maccabi Haife su uzeli po bod.

Maccabi Haifa je time osvojila tek drugi bod u skupini, dok je Villarreal propustio priliku izjednačiti se na vrhu ljestvice s francuskim Rennesom. Uoči posljednjeg kola vodeći Rennes ima 12 bodova, dok Villarreal ima dva manje. Na trećem mjestu je Panathinaikos s četiri, dok Maccabi Haifa ima dva boda.

Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Lorenco Šimić.

U posljednjem kolu Villarreal gostuje kod Rennesa, dok Maccabi Haifa u Ateni igra protiv Panathinaikosa.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića