AZIJSKA LIGA PRVAKA / Odlični Brozović asistirao za vodeći pogodak Al Nassra u sigurnoj pobjedi

Sigurna pobjeda

19.9.2023.
22:23
Profimedia

Al Nassr, klub iz Saudijske Arabije čiji dres nosi i hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, startao je pobjedom u skupini E azijske nogometne Lige prvaka.

LUDNICA /

Pogledajte kako Marcelo Brozović visi na plakatima diljem Teherana: Iranci euforično dočekali superzvijezde iz Saudijske Arabije

LUDNICA /

Al Nassr je gostovao u Teheranu kod iranskog Persepolisa gdje je pobijedio 2-0. Cristiano Ronaldo, Brozović, Mane i društvo slomili su suparnika u drugom poluvremenu, u kojem su imali igrača više.

Domaći igrač Sarlak je dobio u 52. minuti drugi žuti karton nakon čega je krenula još žešća ofenziva Al Nassra. U 62. minuti gosti su postigli prvi pogodak, strijelac je bio Abdulrahman Ghareeb, dok je asistirao upravo Brozović.

Utakmica je riješena deset minuta kasnije, a pogodak za 2-0 je dao Mohammed Qassem odlično pogodivši iskosa, uz bližu vratnicu. Brozović je iz igre izašao u 80. minuti.

U drugoj utakmici prvog kola ove skupine Istiklol iz Tađikistana i katarski Al Duhail su odigrali utakmicu bez golova.