100. OBLJETNICA / Hrvatski prvoligaš uveličao stogodišnjicu niželigaša: 'Počastili' ih s devet komada, briljirala njihova velika zvijezda

Utakmica se igrala dva puta po 35 minuta, a prije samog početka sportski dirketor Ivica Kulešević domaćinu je poklonio nogometne lopte.

12.9.2023.
20:51
Borna Jaksic/PIXSELL

Osijek je u prijateljskoj utakmici u Donjem gradu s uvjerljivih 9-0 pobijedio Olimpiju, koja je tako obilježila 100 godina djelovanja.

PRIJATELJSKA BEZ GLEDATELJA /

Bivši Modrićev suigrač nije se dobro proveo na Maksimiru: Kao kapetan upisao uvjerljiv poraz

Prva je tri pogotka postigao Mijo Caktaš, a potom su strijelci redom bili: Ramon Mierez, Darko Nejašmić, Šime Gržan (11 metara), Petar Brlek, Petar Ivančan i Marin Prekodravac.

Stručni je stožer priliku dao svim raspoloživim igračima. Nisu igrali oni lakše ozljeđeni Marko Malenica, Kristijan Lovrić te Amer Hiroš, ali ni reprezentativci Styopa Mkrtchyan, Jovan Manev, Domagoj Bukvić i Nail Omerović.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.