OSJEČANI UVJERLJIVOM POBJEDOM PROTIV SLAVENA VRATILI TREĆE MJESTO: / Vode mrtvu trku s Goricom i Rijekom

Osijek se uvjerljivom pobjedom vratio na treće mjesto prvenstvene ljestvice

10.11.2018.
17:42
PIXSELL

U utakmici 14. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Osijeka svladali Slaven Belupo s 2-0 (0-0) i opet zasjeli na treće mjesto ljestvice. Osijek je poveo u 59. minuti kada je nakon prodora i proigravanja Mirka Marića napadač gostiju Haris Hajradinović s desetak metara zakucao loptu pod gredu.

Dišu za vrat Lokosima

U 82. minuti Osječani su potvrdili pobjedu lijepim pogotkom Marina Pilja iz slobodnog udaraca iskosa s dvadesetak metara. Vodi Dinamo s 33 boda ispred Lokomotive (28), Osijek je treći s 27, a Slaven Belupo je sedmi s 13 bodova.

Susret se igrao na Gradskom stadionu u Koprivnici, a sudio je pred 500 gledatelja Strukan iz Splita.