POŠTENO SE OBRUKAO / Pa je li ovo moguće? Pogledajte ogroman promašaj Cristiana Ronalda, svi su ostali u nevjerici

Ronaldo je mogao zabiti za potvrdu pobjede Manchester Uniteda na Cipru u 78. minuti

6.10.2022.
22:30
Twitter

U susretu 3. kola E skupine Europske lige Manchester United je u četvrtak na gostovanju pobijedio ciparsku Omoniju s 3-2.

'CRVENI VRAGOVI' SE PROVUKLI /

Manchester United uz puno muke izbjegao debakl na Cipru, Stjepan Tomas izgubio u Španjolskoj

Omonija je povela protiv Manchestera golom Karima Ansarifarda u 34. minuti i obranila je prednost do kraja poluvremena. "Crveni vragovi" su u nastavku zabili tri gola, a strijelci su bili Marcus Rashford (53, 84) i Anthony Martial (63). Konačnih 3-2 postavio je Nikolaos Panagiotou pet minuta prije kraja susreta.

Mogla je pobjeda "Crvenih vragova" biti i veća, no u 78. minuti Cristiano Ronaldo je promašio sjajnu šansu. Dobio je Portugalac savršenu loptu na pet metara od gola i snažno pucao, no njegov šut odsjeo je na stativi.