NESVAKIDAŠNJI POTEZ / Perišić i Lautaro postali golemi hit na Twitteru. Vatreni s Argentincem izveo nešto što se u nogometu viđa vrlo rijetko

Vatreni je u jednom trenutku na utakmici zajedno s Lautarom Martinezom izveo gotovo simultani udarac

20.10.2021.
10:27

Inter je ostvario prvu pobjedu sezone u Ligi prvaka svladavši Šerif na San Siru s 3:1 u trećem kolu grupne faze. Podsjetimo kako je Šerif u uvodna dva kola upisao dvije pobjede uz slavlje na Santiago Bernabeu protiv Reala. Tada je predivan pobjednički gol postigao Thill koji je i u Milanu šokirao suparnika kada je u 52. minuti izjednačio na 1:1. No, Inter je uspio okruniti svoju inicijativu te je slavio golovima Vidala u 58. i De Vrija u 67. minuti. Ranije je za Inter strijelac bio Džeko.

BRILJANTAN POGODAK 'DINAMOVOG KRVNIKA' /

Pogledajte novu golčinu Sheriffa u Ligi prvaka, Brozović i društvo su se ovome mogli samo diviti

Čudesan potez Perišića i Lautara

Hrvatski nogometaši Marcelo Brozović i Ivan Perišić su počeli utakmicu te su obojica zamijenjeni u 85. minuti. A upravo je Perišić danas postao hit na Twitteru zbog doista nesvakidašnjeg poteza. Naime, Vatreni je u jednom trenutku na utakmici zajedno s Lautarom Martinezom izveo gotovo simultani udarac koji je mnoge na Twitteru podsjetio na potez iz kultnog animiranog serijala Kapetan Tsubasa. Nažalost, potez nije završio bušenjem mreže kao u crtiću, ali svakako je zabavio navijače.