VIRALNA SNIMKA / Pogledajte kako je Srbin bježao zaštitarima nakon što je prekinuo utakmicu zbog posebnog transparenta

Srbija je u prijateljskoj utakmici u Beču s 3-2 pobijedila Jordan, 84. reprezentaciju svijeta.

17.6.2023.
8:50
Screenshot Twitter

Srbi su poveli već u 7. minuti golom Erakovića, da bi Jordanci golovima Al Mardija u 53. i Al-Tamarija u 67. stigli do preokreta.

POSTOJI I CAKA /

Francuzi tvrde da je Hajduk dogovorio najveći transfer u povijesti kluba, poznata i odšteta

Ipak, izabranici Dragana Stojkovića blamaže su se spasili golovima Joveljića u 83. i 94. minuti.

Inače, utakmica je nakratko prekinuta nakon drugog gola Srbije, i to jer su reprezentativci Jordana napustili teren. Razlog je bio taj što je nekoliko navijača utrčalo u teren, pa je i sudac tražio pražnjenje dijela tribina.