VATRENI ODUŠEVIO / Inter pregazio Bolognu, Brozović odigrao nevjerojatnu utakmicu i dva puta asistirao, pogledajte njegove majstorije

Inter u 4. kolu Serije A igra protiv Bologne

18.9.2021.
19:00

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva prvak Inter je na San Siru deklasirao Bolognu sa 6-1, uz sjajnu predstavu hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića koji je upisao dvije asistencije i bio je jedan od najboljih igrača na terenu.

NASTAVAK DRAME /

Inter želi što prije potpisati novi ugovor s Brozovićem, on za ostanak traži ogromnu plaću

Nerazzurrima je vodstvo donio Lautaro Martinez u 6. minuti, a na 2:0 je povisio Milan Škriniaru 30.

Pogodio ga 'u trepavicu'

Škriniar je zabio glavom nakon kornera kojega je izveo hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Drugi pogodak Intera i Brozovićev ubačaj pogledajte OVDJE.

Na 3:0 je povisio Nicolo Barella u 34. minuti, a tim je rezultatom i završeno prvo poluvrijeme.

Golijada Intera nastavila se i u drugom dijelu.

Prvo je Matias Vecino u 54. povisio na 4:0, a u 63. je Edin Džeko na novu Brozovićevu asistenciju zabio za 5:0.

Brozović je poslao nisku loptu u prema Martinezu, a on ju je propustio kroz noge pa je stigla do Džeke koji neobranjivo gađa s desetak metara.

Peti gol Intera pogledajte OVDJE.

Samo pet minuta nakon toga Džeko je zabio još jedan gol, sada na asistenciju Alexisa Sancheza. Do kraja utakmice Bologna je uspjela postići pogodak, za konačnih 6:1 u 86. minuti zabio je Arthur Theate.

Perišić ostao na klupi

Za milanski sastav je Brozović igrao do 74. minute, dok Ivan Perišić nije ulazio u igru.

Inter je ovom pobjedom barem privremeno preuzepo vodstvo s 10 bodova, dok Roma, Milan, Napoli i Fiorentina imaju po devet bodova. Bologna je sedma sa sedam bodova.

U prvom subotnjem susretu Fiorentina je na gostovanju pobijedila Genou s 2-1 upisavši treću uzastopnu pobjedu.