POTEZ ZA NOTES: / Griezmann zabio majstorski pogodak o kojem bi se, da je bio priznat, pričalo danima

Napadač Atletico Madrida Antonie Griezmann ponovno je pokazao kakav je golgeterski majstor.

23.1.2017.
10:26
Screenshot: You Tube, CESAR MANSO

Naime, proteklog vikenda Rojiblancosi su uzeli bod na vrućem gostovanju kod Athletic Bilbaoa na San Mamésu. Griezmann je bio strijelac u 80. minuti kad je postigao krasan gol s 20-ak metara u donji desni kut golmana Iraizoza, kojim su gosti izjednačili za konačnih 2-2.

VRSALJKO I DRUŠTVO SVE DALJE OD REALA: Griezmann fantastičnim golom spasio Atletico

Ali, deset minuta prije pogotka za 2-2, Griezmann je zabio još ljepši gol, koji nažalost nije priznat. Naime, francuski napadač prva meta Manchester Uniteda u ovom zimskom prijelaznom roku i koji, prema Transfermarktu, košta 80 milijuna eura, bio je u naletu prema golu sam preko lijevog krila.

S obzirom da je otišao previše ukoso, činilo se da će centrirati. To je pomislio i Athleticov golman Iraizoz, ali ga je Griezmann prevario. iz teške pozicije krasno prebacio i pogodio mrežu.

Ipak, sudac Ignacio Iglesias poništio je ovaj sjajni gol zbog prethodnog ofsajda.