PREGAZILA IH MOMČAD KOJA SE BORI ZA OSTANAK: / Nova sramota Topnika, ovo im se nije dogodilo već 88 godina!

Nogometaši Arsenala doživjeli su novi težak debakl u Premier ligi. U posljednjoj utakmici 32. kola Topnici su poraženi na gostovanju kod Crystal Palacea s 0-3.

10.4.2017.
22:59
AFP, GLYN KIRK

Očajnoj momčadi Arsenea Wengera ovo je peti poraz u posljednjih osam premierligaških utakmica. Ujedno je ovo bilo četvrto uzastopno gostovanje na kojem je Arsenal primio najmanje tri gola, što mu se posljednji put dogodilo davne 1929. godine. Pali su Topnici nakon ovog poraza na šesto mjesto i sve je izglednije da ih sljedeće sezone nećemo gledati u Ligi prvaka.

OD NOVOG ZELANDA PREKO SAUDIJSKE ARABIJE DO FINSKE: /

Navijači diljem svijeta imaju samo jednu poruku za Wengera

Četiri poraza u nizu u gostima

Crystal Palace je poveo u 17. minuti kada je Wilfried Zaha u padu gurnuo loptu pred gol, a Andros Townsend je zakucao u mrežu. Zaha je bio asistent i u 63. minuti kada je Yohan Cabaye sjajnim udarcem smjestio loptu pod prečku za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Luka Milivojević s bijele točke nakon što je treći vratar Arsenala Emiliano Martinez (Čech i Ospina su ozlijeđeni) posve bespotrebno istrčao s gola i srušio Townsenda.

Prvi put otkad je Wenger menadžer, Arsenal je upisao četiri uzastopna poraza na gostovanjima. Klub iz sjevernog Londona je šesti na ljestvici s 54 boda, tri manje od Manchester Uniteda i sedam od Manchester Cityja koji drži posljednju 'ulaznicu' za Ligu prvaka.