Dvostruko razočaranje: Toliko novca, a sramote se diljem svijeta

Nakon subotnjeg poraza Manchester Uniteda na Tajlandu, i nogometaši Manchester Cityja razočarali su svoje navijače na početku pripremne turneje.

14.7.2013.
18:57

City je izgledao neprepoznatljivo, pa je Čileanski strateg na poluvremenu promijenio cijelu udarnu jedanaestorku, ali ni to nije pomoglo. U utakmici za zaborav, domaći sastav je golovima Mame Nianga i Kermita Erasmusa slavio neočekivanu pobjedu.

Uspješni su zato bili nogometaši Arsenala koji su u sklopu predsezonske turneje po Aziji prvu prijateljsku utakmicu. U Jakarti su sa čak 7:0 savladali indonezijski 'Dream Team'.

Šest golova je Arsenal zabio u drugom poluvremenu, a jedinog u prvih 45 minuta zabio je Theo Walcott. U nastavku je dvostruki strijelac bio Olivier Giroud, dok su suparničku mrežu još tresli i Lukas Podolski, Chuba Akpom, Kristoffer Olsson i Thomas Eisfeld.