Real i Ronaldo se ne zaustavljaju! Pogledajte kako su dosli do 20. pobjede zaredom!

Nogometasi Real Madrida nastavili su rusiti sve pred sobom. U prvoj utakmici 15. kola spanjolskog nogometnog prvenstva kao gosti su svladali Almeriju s uvjerljivih 4:1.

12.12.2014.
23:21

Jubilarna je to 20. pobjeda Kraljevskog kluba zaredom, racunajuci sva natjecanja. U spanjolskoj Primeri im je to 12. uzastopni trijumf, a njime su prednost pred drugoplasiranom Barcelonom povecali na pet bodova, dakako uz odigranu utakmicu vise.

Poveo je Real fantasticnim pogotkom Isca u 34. minuti, ali samo pet minuta kasnije za domace je izjednacio Verza. Na poluvremenu su Madridani ipak imali prednost jer ih je u 42. minuti u novo vodstvo doveo Gareth Bale.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Spomenuti Verza u 62. je minuti promasio jedanaesterac, a do kraja je pobjedu Reala s dva pogotka uvjerljivom ucinio Cristiano Ronaldo. Cudesni Portugalac je time dosao do brojke od 25 golova ove sezone. A odigrano je tek 15 kola…