ZABRINJAVAJUĆE / Loš dan na pripremama za HNL klubove: Dinamu ozlijeđen igrač, Hajduk bez Livaje nemoćan, ostali upisali poraze

Plave je danas neugodno iznenadila vijest o ozljedi mladog talenta, a ostali klubovi također nisu imali dobar dan na pripremama...

28.6.2023.
20:14
PIXSELL

Hajduk je zbog lakše ozljede Livaje protiv Spartaka iz Trnave odigrao 1-1, za Bile je pogodak postigao Čuić. Dinamo danas nije igrao utakmicu, prvu igra sutra protiv Kopera, međutim ozlijedio se Jakov-Anton Vasilj. 21-godišnjem veznjaku otišli su prednji križni ligamenti i on će do kraja godine sigurno biti izvan pogona.

VATRENI START SEZONE /

Donosimo raspored odigravanja prvog kola HNL-a: Termin odigravanja Vječnog derbija mnoge bi navijače mogao razočarati

U pogonu su danas bili i drugi klubovi iz HNL-a, a minimalne poraze upisali su Rijeka i Slaven Belupo. Riječane su porazile slovenske Domžale pogotkom u 86.minuti, dok su Farmaceuti pogodak primili u istoj minuti od bukureštanskog Dinama.

Nešto teže stradala je Lokomotiva, koju je mostarski Zrinjski pregazio s 0-3, obzirom da se utakmica igrala u Zagrebu.

Snage su još odmjerili Rudeš i Gorica, ekipe koje svi vide kao glavne kandidate za ispadanje. Odigrali su miroljubivih 0-0.