PRLJAVI POTEZ ZVIJEZDE BARCELONE: / Suarez ne može protiv svoje prirode, pogledajte što je sad napravio

Nogometaši Barcelone posljednji su polufinalisti ovosezonskog izdanja španjolskog Kupa.

27.1.2017.
9:25
Screenshot

Oni su u uzvratnom četvrtfinalnom susretu na svom Camp Nou svladali Real Sociedad sa 5-2 i potvrdili 1-0 pobjedu iz prvog susreta odigranog prošloga tjedna.

Strijelci su bili Denis Suarez (17, 82), Lionel Messi (55-11m), Luis Suarez (63) i Arda Turan (80), dok su pogotke za Real Sociedad postigli Juanmi (62) i Willian Jose (73).

SEDAM GOLOVA NA CAMP NOU: /

Barcelona potopila Real Sociedad! Rakitić ušao u drugom poluvremenu

Osim prekrasne Messijeve asistencije u 83. minuti za pogodak Denisa Suareza, utakmicu je na svoj način obilježio je zločesti dečko svjetskog nogometa Luis Suarez.

Na žalost, ovaj put ne nekim prekrasnim potezom, nego njemu karakterističnim prljavim potezom.

U 50. minuti utakmice urugvajski nogometaš laktom je u trbuh udario suparnika. Sudac mu je pokazao žuti karton, a pitanje je je li bio preblag.