ATLETICO SE POSKLIZNUO / Prosječna momčad preokretom do iznenađenja: Prvaci sve dalje od obrane titule

22.12.2021.
21:46
Profimedia

U zaostaloj utakmici 9. kola španjolske La Lige Granada je u srijedu na svom terenu iznenadila Atletico Madrid s 2-1, pa je prvak sve dalje od obrane titule.

LUDA NOĆ U ANDALUZIJI /

Sevilla i Barca podijelili bodove, Rakitić asistirao pa se ozlijedio, Kounde zbog suludog poteza dobio crveni

Atletico je poveo već u 2. minuti golom Joaoa Felixa, no Granada je poravnala pogotkom Darwina Machisa (17). Pobjednički gol za Granadu postigao je Jorge Molina u 61. minuti susreta, a momčad Diega Simeonea nije smogla snage izjednačiti.

Šime Vrsaljko je izvan sastava zbog ozljede glave.

Granada je sada 12. s 22 boda, a Atletico je ostao peti s 29 bodova čak 14 manje od Reala, koji večeras gostuje u Bilbaou.