PSG NE PRESTAJE POBJEĐIVATI: / Lo Celso zakucao loptu u mrežu i donio nova tri boda Parižanima

22.4.2018.
23:03
AFP

U posljednjem susretu 34. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Bordeaux 1-0. Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Giovani Lo Celso u 76. minuti na asistenciju Edisona Cavanija.

Pobjede su ostvarili i Nica i St Etienne nastavivši utrku za peto mjesto. Nica je golom Pierrea Leesa Meloua u 59. minuti pobijedila Montpellier 1-0, dok je St Etienne slavio protiv Troyesa 2-1 nakon što su gosti vodili 1-0 na poluvremenu.

PSG je osigurao titulu i vodi sa 90 bodova, Monaco je drugi sa 70 bodova, dok Lyon i Marseille imaju po 69 bodova. Nica je peta sa 50 bodova, a St Etienne ima bod manje.