RASHFORD DALEKOMETNIM PROJEKTILOM UTIŠAO STAMFORD BRIDGE: / Pogledajte gol o kojem će se danima pričati

Brojne fanove Uniteda podsjetio je na Cristiana Ronalda

30.10.2019.
23:23
Screenshot

Nogometaši Manchester Uniteda izborili su četvrtfinale Liga kupa nakon što su na Stamford Bridgeu bili bolji od Chelseaja (2:1.

Junak utakmice bio je engleski napadača MarcusRashford. Manchester je poveo u 25. minuti kada je Rashford bio precizan s bijele točke.

UTAKMICA ZA PAMĆENJE NA ANFIELDU: /

Liverpool i Arsenal zabili deset golova, Redsi se spasili u 94. minuti, pobjednika odlučili penali

Michy Batshuayi zabio je u 61. minuti za domaćine. Nada u preokret trajala je do 73. minute kada je Rashford spektakurnom golčinom iz slobodnog udarca u maniri Cristiana Ronalda utišao domaće navijače. Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Chelsea.