REALOVI NAVIJAČI PRONAŠLI GLAVNOG KRIVCA ZA DEBAKL U LIGI PRVAKA. / Uperili su prstom u sve osim u jednog čovjeka

U subotu Madriđani igraju s Barcelonom

23.10.2020.
9:38

Premda je nastupio bez sedam standardnih prvotimaca koji su zaraženi koronavirusom, Šahtar je u Madridu šokirao Real Madrid pobijedivši s 3-2 u susretu B skupine Lige prvaka.

Gosti su već nakon prvog poluvremena vodili 3-0, Real je u nastavku zabio dva brza gola, a sudačkoj nadoknadi i treći, no poništen je zbog zaleđa pa je Šahtar mogao početi slaviti.

Očekivano burne su bile reakcije na ovakvu blamažu španjolskog prvaka. Povodom toga Marca ja upitala svoje čitatelje tko je najveći krivac za ovaj poraz, a na anketu se javilo gotovo 30 tisuća Realovih fanova. Čak 62% anketiranih prstom je uperilo u igrače, dok 27% dok njih krivi trenera Zinedinea Zidanea.

Real Madrid coach Zinedine Zidane during the Champions League match, group B, between Real Madrid and Shakhtar Donetsk played at Alfredo Di Stefano Stadium on October 21, 2020 in Madrid, Spain.,Image: 564895488, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Japan, Spain, France and The Netherlands ***, Model Release: no

Ne ostvarili li Francuz dobar rezultat u subotnjem El Clasicu, njegovo mjesto na klupi Madriđana moglo bi doći pod znak upitnika. Pogotovo jer je prošlog vikenda u prvenstvu također doživio neugodan poraz. Naime, novi prvoligaš Cadiz napravio je senzaciju svladavši u utakmici 6. kola španjolskog prvenstva u Madridu Real s 1-0.