REBIĆ SLAVIO PROTIV KRAMARIĆA: / Eintracht golčinom u prvoj minuti srušio Hoffenheim, Lepzig se iživljavao nad Berlinom

Eintracht je u nedjelju u Frankfurtu svladao Hoffenheim sa 1-0 pogotkom Martina Hintereggera

18.8.2019.
21:48
AFP

U 1. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Leipzig je u nedjelju u gostima uvjerljivo svladao novaka u Bundesligi Union Berlin sa 4-0, a strijelci su bili Marcel Halstenberg (16), Marcel Sabitzer (31), Timo Werner (43) i Christopher Nkunku (69).

Eintracht je u nedjelju u Frankfurtu svladao Hoffenheim sa 1-0 pogotkom Martina Hintereggera već u 1.minuti. Ante Rebić je za Eintracht odigrao cijeli susret. U 45. minuti pokušao je iz daljine, ali je njegov udarac obranio protivnički vratar, a imao je i nekoliko dobrih proigravanja za suigrače, koja su ostala neiskorištena.

Andrej Kramarić zbog ozljede nije bio u sastavu Hoffenheima.