TEŠKI DEBAKL / Rebićev Milan 'popio' pet komada: Brončani Vatreni dirigirao pobjedničkom obranom

Nakon odmora je Lauriente povećao na 4-1 iz penala...

29.1.2023.
15:53

Sasuolo je u nedjelju u utakmici 20. kola talijanskog prvenstva s visokih 5-2 svladao domaći Milan kojem je to četvrti poraz u zadnjih pet utakmica.

MALO ČUDNO /

Nećete vjerovati koliko Rebić zarađuje u Milanu: Najbolji igrač nije mu ni blizu, koliko bi on tek trebao dobivati?

Poveli su gosti golom Defrela u 19. minuti, a dvije minute kasnije Frattesi je povećao na 2-0. Giroud je smanjio u 24. minuti na 2-1, no nakon toga je Berardi zabio za 3-1 u 30 minuti.

Nakon odmora je Lauriente povećao na 4-1 iz penala, a Henrique je zabio za 5-1 u 79. minuti. Origi je smanjio na 5-2 u 81. minuti susreta.

Rebiću 70 minuta

Ante Rebić je igrao za Milan do 71. minute, a Martin Erlić za Sassuolo je odigrao cijeli susret.

Milan je na četvrtom mjestu sa 38 bodova, dok je Sassuolo 16. sa 20 bodova.