RONALDO NAPRAVIO SEBIČNU GLUPOST I UKRAO GOL SEZONE SUIGRAČU: / Sad ga sprdaju na društvenim mrežama

Ronaldo ukrao gol Dybali

13.12.2018.
8:44
AFP/Screenshot

Ponajbolji nogometaš svijeta Cristiano Ronaldo sinoć je u Bernu protiv prvaka Švicarske Young Boysa, u posljednjem 6. kolu natjecanja po skupinama u Ligi prvaka, bio - kriminalan! Peterostruki osvajač Zlatne lopte promašio je pet čistih šansi, od čega tri pri rezultatu 0-0, a Juventus je poražen od posljednje momčadi skupine 2-1 u velikoj večeri francuskog veterana Guillaumea Hoaraua.

Ronaldo - krivac za poraz Juvea

Krivac za poraz nedvojbeno je Ronaldo koji je, osim promašenih pet zicera, krivac i za poništeni gol sjajnog Argentinca Paula Dybale s kojim bi se Stara dama spasila poraza. Igrala se 93. minuta kad je lopta izvedena iz kornera. Došla je na nekih 7 metara od gola Švicaraca, odbijena je izvan šesnaest metara, a Dybala je s nekih 20 metara fantastično ljevicom skinuo paučinu.

RASPLET U SKUPINAMA E, F I /

H; Kramarić nastavio zabijati kao na traci - Ludnica na utakmici Ajaxa i Bayerna!

Počeo slaviti zajedno za suigračima, ali...

Počeo je slaviti zajedno za suigračima i onda vidio da je pogodak poništen. Što se dogodilo? Vrlo jednostavno, Ronaldo je bio, kako piše i ugledni madridski dnevni sportski list AS, u zaleđu i prilikom putanje lopte prema golu utjecao je na igru jer je pokušao igrati glavom. Portugalac, valjda željan gola kojim bi svoju momčad spasio poraza, skočio je na udarac Dybale i tako mu "ukrao" gol. Ovako je to izgledalo...

Na društvenim mrežama Ronalda kritiziraju zbog ukradenog prelijepog gola...

"Cristiano Ronaldo, ti mamoj...c, upravo si nas koštao gola".

Drugi se nadovezao:

"Što je Ronaldo uopće i htio postići s tom glavom?"

Netko je na Twitteru stavio znakovitu fotomontažu uz opis:

"Reakcija Dybale prema Ronaldu kad uzme sve slobodne udarce, a onda i gol u sudačkoj nadoknadi".

"Ronaldo u lovu na gol koji bi mu donio slavu", opis je situacije Optus Sporta.

Kad se sve zbroji i oduzme, Ronaldo je podbacio u natjecanju po skupinama u Ligi prvaka ove sezone. Zabio je tek jedan pogodak. Po prvi put u povijesti, CR7 nije zabio u gostima u natjecanju po skupinama Lige prvaka još od sezone 2008./2009.

U skupini H i prije zadnjeg kola prolaz su osigurali Juventus i Manchester United, dok Valencija seli u Europsku ligu. Bilo je samo upitno tko će osvojiti prvo mjesto. Na koncu je 'jedinicu' osvojio Juve usprkos porazu kod Young Boysa 1-2.

Švicarce je u 30. minuti doveo u vodstvo Guillaume Hoarau iz jedanaesterca u 30. minuti, a isti je igrač u 68. minuti 'podebljao' prednost domaćina. Juve je smanjio deset minuta prije kraja golom Paula Dybale. Mario Mandžukić je odigrao cijeli susret za goste.