NAKON LIJEPE AKCIJE / Pogledajte kako je bivši dinamovac zabio Barceloni i vratio svoju momčad u život

Nakon dva brza pogotka domaćeg sastava gosti su bili u nokadunu, ali bivši dinamovac se nije predao

12.3.2024.
22:10

Amir Rrahmani zabio je lijep pogodak za svoj Napoli na gostovanju kod Barcelone u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Igrala se 30. minuta utakmice kada je bivši igrač zagrebačkog Dinama našao u kaznenom prostoru, a povratnu loptu Politana uspješno je pospremio u mrežu.

NIKOME TO NIJE USPJELO /

Srpski nogometaš ispisao povijest nogometa: Pogledajte kako je dvaput na istoj utakmici zabio iz kornera!

Barcelona je u 15. i 17. minuti brzim golovima došla do velike prednosti (ukupno 3-1), ali je reprezentativac Kosova i bivši dinamovac vratio Napoli u život.