OVO JE KOMENTATOR KOJI JE IZVRIJEĐAO VIDU / 'Njegov stil je ponižavajući, malo tko u 20 minuta može ispljunuti toliko gluposti '

Njegove riječi jako su odjeknule i pitanje je hoće li snositi posljedice

25.11.2021.
8:46
Instagram

U skupini C Ajax je u Istanbulu pobijedio Bešiktaš s 2-1 ostvarivši petu pobjedu. Nizozemski velikan je i prije ovog kola osigurao prolaz, a sada i prvo mjesto u skupini.

OVO JE ZA SVAKU OSUDU /

Nizozemski komentator gnjusno izvrijeđao našeg Domagoja Vidu: 'Toliko je ružan....'

Domaćin je poveo golom Rachida Ghezzala u 22. minuti iz kaznenog udarca, a oba gola za goste zabio je Sebastien Haller (54,69) koji je tako stigao do brojke od devet golova ove sezone u LP, koliko je zabio i napadač Bayerna Robert Lewandowski.

Domagoj Vida je igrao cijeli susret za Bešiktaš koji više nema nikakvih izgleda za "europsko proljeće". A prije utakmice dogodio se ružan incident. U glavnoj ulozi bio je nizozemski komentator Sierd de Vos koji je ružno izvrijeđao Domagoja Vidu, što možete vidjeti ovdje.

"Vida je toliko ružan da ne bi trebao igrati u ovome terminu, ipak i djeca gledaju TV u ovo doba. Bešiktaš zbog toga mora tražiti specijalnu dozvolu kako bi Vida zaigrao večeras", poručio je nizozemski komentator. Snimku njegovog ispada možete pogledati ovdje.

Komentator koji je izvrijeđao Vidu radio je tijekom karijere za bojne televizijske kanale poput Canal+, Sport1, TROS, dok trenutačno komentira za Ziggo Sport.

Sierd de Vos je poznat je kao stravstveni zaljubljenik u španjolski nogomet i jedinstvenom stilu komentiranja, a koliko vidimo zna i pretjerati.

Novinar Johan Derksen opisao je njegov stil kao 'ponižavajući', kao "prezir prema gledatelju' te je istaknuo kako mu nije jasno kako netko 'može ispljunuti toliko gluposti u 20 minuta'.

No, treba istaknuti da ga mnogi smatraju najboljim komentatorom te u dijelu publike uživa kultni status zbog svog osebujnog stila u kojem je redovito bez dlake an jeziku.