BILIĆ JE JUNAK WEST BROMWICHA, RAZBIO SWANSEA I BACIO NAVIJAČE U TRANS: / 'Jeb*no ih volim, Slaven je najbolji trener u Engleskoj'

West Bromwich pod Bilićem jednostavno leti Championshipom, pogotovo u posljednje vrijeme. Nanizali su šest pobjeda, a ove sezone imaju samo jedan poraz

8.12.2019.
15:17

Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion nastavili su marširati prema plasmanu u englesku Premier ligu. Nakon 20 kola i dalje su na prvom mjestu Championshipa sa samo jednim porazom.

U današnjoj su utakmici slavili rezultatom 5:1 kod kuće protiv Swanseaja.

West Bromwich je sjajno krenuo u utakmicu i nakon 34 minute imao prednost od 2:0. Zabili su Ajayi i Pereira da bi smanjio Surridge, ali onda je Hal Robson-Kanu opet vratio West Bromwich na dva razlike pogotkom pred sam kraj prvog dijela.

NEVJEROJATNO DOSTIGNUĆE MODRIĆA I NJEGOVE EKIPE: /

Nitko u povijesti nije uspio dogurati do ove brojke

Šesta u nizu

Posao su u srugom poluvremenu dovršili Phillips i Edwards koji su u razmaku od 71. do 74. minute osigurali Baggiesima pobjedu od visokih 5:1.

"Bio je ovo pravi timski rad. Branili smo se kao grupa, dobivali druge lopte, odlično razvijali kontranapad, duge napade... Nemojte zaboraviti da smo igrali protiv momčadi koja je do danas bila neporažena u gostima," kazao je Slaven Bilić nakon utakmice.

West Bromwich pod Bilićem jednostavno leti Championshipom, pogotovo u posljednje vrijeme. Nanizali su šest pobjeda, a ove sezone imaju samo jedan poraz. Dodajmo kako će direktan plasman u Premiership izboriti dvije najbolje momčadi, a još četiri će se kroz kvalifikacije boriti za još jednu poziciju u elitnom rangu engleskog nogometa.