ŠTIMAC PRETRPIO JEDAN OD NAJTEŽIH PORAZA U KARIJERI: / Bivši izbornik doživio debakl i ne zna za pobjedu već deset utakmica za redom

Na poluvremenu je još bilo dobro jer Indija je gubila samo s 2:0

30.3.2021.
10:44
Goran Stanzl/PIXSELL

Bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije i aktualni izbornik Indije, Igor Štimac, doživio je jedan od najvećih trenerskih poraza u karijeri. Njegova ekipa izgubila je s čak 6:0 od Ujedinjenih Arapskih Emirata, ali na njegovu sreću bila je to samo prijateljska utakmica.

Na poluvremenu je još bilo dobro jer Indija je gubila samo s 2:0, a oba je zabio Ali Mabkhout. Štimac je zatim do 59. minute promijenio četvoricu igrača i onda je uslijedilo demoliranje.

13.07.2015., Split - Igor Stimac izlazi iz Opcinskog suda u Splitu. Photo: Davor Puklavec/PIXSELL

Ahmed Mabkhout je zabio u 60., potom Al Hammadi četiri minute kasnije. Lima u 71. minuti zabija novi gol, a Tagliabue u 84. postavlja zabija za konačan rezultat.

Indija je protiv UAE uputila samo jedan udarac prema golu protivnika, a UAE je čak 19 puta pucao prema vratima Štimčeve ekipe. Indija ne zna za pobjedu već deset utakmica za redom, a posljednji su put slavili 8. lipnja 2019. godine.