SULUDE SCENE U PARIZU: / Huligani upali na teren, jedan izgrednik ragbijaškim potezom oborio igrača

Prijateljska utakmica između nogometaša Senegala i Obale Bjelokosti, igrana u ponedjeljak na stadionu Sebastien Charlety u Parizu, prekinuta je nakon invazije skupine huligana na travnjak.

28.3.2017.
8:46
Screenshot

Senegal je poveo u 68. minuti pogotkom Sadija Manea s bijele točke, a tri minute kasnije je izjednačio Bi Gohi Cyriac. Rezultat 1-1 zadržao se sve do 88. minute kada je utakmica prekinuta zbog izgreda koji su se preselili s tribina na travnjak.

UŽAS U BEOGRADU: /

Izbodeni navijači moskovskog Spartaka, jedan se bori za život

Igrači pobjegli u tunel

Skupina navijača se uspjela probiti pored zaštitara i upasti na teren, a najgore je prošao senegalski branič Lamine Gassama kojeg je jedan huligan ragbijaškim potezom oborio na tlo. Igrači su nakon toga pobjegli u tunel pa sucu nije preostalo ništa drugo nego da prekine dvoboj.

Druga prijateljska utakmica između afričkih reprezentacija koja se trebala igrati u ponedjeljak na koncu nije ni započela. Dvoboj između Nigerije i Burkine Faso koji se trebao igrati u Londonu otkazan je jer nekolicina reprezentativaca Burkine Faso nije uspjela dobiti vize za Veliku Britaniju.