TALIJANI PROSULI DRVLJE I KAMENJE PO PERIŠIĆU NAKON REMIJA S ROMOM: / 'Upravo je on najveće razočaranje'

11.1.2021.
11:58

U derbiju 17. kola Talijanske lige Roma i Inter su odigrali 2:2, a dvije asistencije za gol ubilježio je Marcelo Brozović.

Roma se spasila poraza golom Gianluce Mancinia četiri minute prije kraja, te tako spriječio Inter da se sasvim približi vodećem Milanu. Roma je povela u 17. minuti sretnim golom Lorenza Pellegrinija, ali je Inter u drugom dijelu uspio preokrenuti pogocima Milana Skriniara (56') i Achrafa Hakimija (63') - oba na dodavanje Brozovića.

[VIDEO] BROZOVIĆ NAMJESTIO DVA GOLA INTERA: /

Vatreni asistencijama kreirao preokret Nerazzurra, Roma se spasila u završnici

Kritike za Periju

Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u 77. minuti, a jedino što je dobio od te utakmice su velike kritike od najjačeg talijanskog nogometnog lista Gazzette.

"Inter je nastao s terena jučer nakon što su ušli Perišić, Gagliardini i Kolarov i to je objektivna činjenica. Od igrača koji su ušli u igru, Perišić jedini ima više od 1000 minuta odigranih ove sezone. Igra najviše, a istovremeno je najveće razočaranje“, navodi Gazzetta.

Trener Intera Conte branio je sebe tvrdnjom da je Perišića stavio u napad jer je morao zamijeniti Lautara Martineza koji je bio premoren.