TREBAMO LI BRINUTI? / Navijači digli veliku paniku oko Modrića. Vatreni i njegov trener Ancelotti progovorili o mogućem problemu: 'Luka nije dijete...'

Modrić je ove sezone odigrao već 550 minuta i mnogi navijači Reala strahuju da bi se 36-godišnji Hrvat mogao ozlijediti

20.10.2021.
8:20

Real Madrid gostovao je u Kijevu kod Šahtara te je pobijedio 5-0 u trećem kolu grupne faze Lige prvaka. Madriđani su nakon autogola Krivcova u prvom poluvremenu potpuno slomili domaćina u nastavku, a posebno treba izdvojiti Viniciusa Juniora koji je postigao dva pogotka i jednom asistirao.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je od prve minute, a u 51. je vrlo lijepo podvalio loptu i asistirao spomenutom Viniciusu Junioru za tadašnjih 2-0. Strijelci su još bili Rodrygo i Benzema, a Modrić je igru napustio u 78. minuti.

Modrić je ove sezone odigrao već 550 minuta i mnogi navijači Reala strahuju da bi se 36-godišnji Hrvat mogao ozlijediti ili umoriti te da bi mu u nastavku sezone mogla pasti forma. Trener Carlo Ancelotti ne odmara Modrića i koristi ga u gotovo svakoj utakmici, ali on uvjerava da Hrvat to može izdržati.

SVI SE KLANJAJU LUKI /

Magični hrvatski tenor u simfoniji Kraljeva u Kijevu oduševio nogometni svijet: 'Bio je to potez umjetnika, gospodario je utakmicom'