TRENER UŠAO NA TRAVNJAK I ZAUSTAVIO KONTRU PROTIVNIČKE MOMČADI: / Svijet obilazi snimka njegovog nesportskog poteza

Strateg talijanskog trećeligaša to je učinio u 91. minuti utakmice, dok je rezultat bio 2:1 za njegovu ekipu

19.11.2020.
18:45
Twitter, Screenshot

Trener bivšeg talijanskog prvoligaša, a sada trećeligaša, Catanije, Giuseppe Raffaele kažnjen je jer je u 91. minuti utakmice protiv Vibonesea ušao na teren i prekinuo kontranapad protivničke ekipe.

Rezultat je u tom trenutku bio 2:1 za Cataniju i Raffele je očito htio svim silama osigurati da njegova momčad izdrži do kraja i osvoji tri boda. To mu je i uspjelo jer do posljednjeg sučevog zvižduka više nije bilo pogodaka.

Očekivano, sudac je odmah isključio trenera Catanije, a Savez ga je naknadno kaznio s četiri utakmice suspenzije.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.