ZAVRŠNI DANI HNL-a / Triler u Koprivnici. Krstanović s dva gola preokrenuo, Rijeka se spasila u završnici

Najviše se danas dokazao Ivan Krstanović koji je zabio dva pogotka unutar tri minute

14.5.2022.
18:51
Damir Spehar/PIXSELL

Slaven Belupo danas je na svojem stadionu dočekao Rijeku gdje su remizirali s 2:2. Utakmica je bila rezultatski nebitna za obje momčadi, ali je sigurno kako će Rijeka ovu sezonu završiti na četvrtom mjestu iza Dinama, Hajduka i Osijeka.

Obje momčadi igrali su u dosad neviđenima sastavima i priliku su dobili neki mlađi igrači. Veliku prvu priliku imao je Slaven u 33. minuti kada je Ivan Krstanović predriblao trojicu Riječana u kaznenom prostoru, odigrao dupli pas sa Zapatom te nakon toga opalio, ali lopta je odsjela na gredi.

BORBA ZA NASLOV IDE DALJE /

Hajduk razbio Istru i ostao u utrci za prvaka, Bijeli mogu do titule, ali im se moraju poklopiti dva rezultata

Krstanović preokrenuo s dva gola

Rijeka je prva postigla pogodak u 50. minuti, a strijelac je bio Jorge Obregon. Pogodio je nakon ubačaja Roberta Murića iz slobodnog udarca, a ovo mu je ujedno i treći pogodak sezone.

Najviše se danas dokazao Ivan Krstanović koji je prvo u 56. minuti zabio s bijele točke za svoj Slaven Belupo, a potom je u 59. minuti opalio s malo više od 20-ak metara od gola Rijeka i krasno pogodio za vodstvo.

Rijeka se uspjela vratiti u 79. minuti gdje je nakon kornera zabio Andrija Vukčević.