VEČER ZA PAMĆENJE: / Ivan Strinić u 95. minuti asistirao za pobjedu Napolija!

U susretu 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je pobijedio Sampdoriju 2-1 golom Lorenza Tonellija u petoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju hrvatskog nogometaša Ivana Strinića.

7.1.2017.
22:57
AFP, CARLO HERMANN

Gosti su poveli autogolom Elseida Hysaja u 30. minuti, a ključni trenutak utakmice dogodio se u 61. minuti kada je Sampdoria ostala s igračem manje, a isključen je Matias Silvestre.

Rog i Budimir bez nastupa

Napoli je u 77. minuti iskoristio igrača više, a pogodak je postigao Manolo Gabbiadini. Kada se već činilo da više neće biti golova, Napoli je u petoj minuti sudačke nadoknade stigao do pobjede. Strinić je utrčao u kazneni prostor i povratnom loptom uposlio Tonellija koji je zabio za pobjedu.

Ivan Strinić je odigrao cijeli susret za Napoli, dok Marko Rog nije ulazio u igru. Nije nastupio niti Ante Budimir kod Sampdorije.