ŠOK U ENGLESKOJ / Veliki incident u londonskom derbiju: Pogledajte kako je navijač udario golmana Arsenala, za njim je raspisana tjeralica

Reprezentativni golman bio je u pratnji zaštitara

16.1.2023.
8:45

Vodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Arsenal povećao je svoju prednost pred prvim pratiteljem Manchester Cityjem na osam bodova 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv najljućeg rivala Tottenham Hotspura u susretu 19. kola.

TOPNICI NA PLUS OSAM /

Arsenal dobio Tottenham i povećao prednost na vrhu Premier lige: Ivan Perišić dobio samo 15-ak minuta

Nakon susreta se dogodila bizarna scena. Naime, golman Topnika, Aaron Ramsdale, provocirao je domaće navijače, te ušao u raspravu s Richarlisonom, no kada je morao otići po svoju bočicu iza gola dobio je udarac nogom u tijelo od ljutitog navijača.

Reprezentativni golman bio je u pratnji zaštitara, ali navijač Spursa se "snašao". Arsenalov čuvar mreže izjavio je kako je dobio "samo manji udarac" i sve je u redu s njim.

Raspisana tjeralica

Zanimljivo, izgrednik nije uhvaćen i danas je za njim raspisana "tjeralica". Engleski mediji otvorili su telefone i traže sve koji nešto znaju o napadaču da se jave s detaljima u policiju.

Tottenham je već objavio kako navijača čeka doživotna zabrana posjeta njihovu stadionu.