VIDA BOLJI OD SRNE I DUDUA: / Pogledajte kako je hrvatski reprezentativac zabio u Dinamovom osvajanju ukrajinskog Superkupa

Nogometaši kijevskog Dinama pobjednici su ukrajinskog Superkupa nakon što su u Odesi pobijedili Šahtar 4-3 boljim izvođenjem jedanaesteraca.

16.7.2016.
22:47
Screenshot/YouTube

Utakmica je završila 1-1 nakon što je Šahtar poveo u 58. minuti pogotkom Freda, a u 80. Vida, koji je nastupio u punoj minutaži, poravnao rezultat. Prilikom izvođenja jedanaesteraca za Šahtar su promašili Bernard i Seleznjov, a za Dinamo je bio neprecizan Garmaš.

Dugogodišnji kapetan hrvatske izabrane vrste Darijo Srna odigrao cijeli susret za Šahtar i bio precizan u raspucavanju jedanaesteraca, dok je Eduardo da Silva u redovima kluba iz Donjecka odigrao uvodnih 70. minuta. Postigao je i pogodak koji je opravdano poništen budući da je na odbijenu loptu dotrčao iz nedozvoljene pozicije.