[VIDEO] FESTIVAL NASILJA NA ULICAMA LIVERPOOLA: / Naoružani navijači Napolija napali policiju, digli čak i helikoptere

Uoči utakmice bilo je podosta ružnih scena na ulicama Liverpoola

27.11.2019.
23:43
Twitter

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka europski prvak Liverpool i Napoli su odigrali 1-1, a pogodak za "Redse" zabio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren. Liverpool je tražio pobjedu kojom bi osigurao prvo mjesto u skupini i prolaz u osminu finala. No, sada mu prijeti ispadanje iz Lige prvaka ako u zadnjem kolu izgubi na gostovanju kod RB Salzburga, a Napoli kod kuće pobijedi Genk.

Napoli je stigao do vodstva u 21. minuti nakon brze kontre koju je u pogodak pretvorio Dries Mertens. Liverpool je do konca poluvremena dominirao, imao nekoliko prilika, ali nije uspio svladati Alexa Mereta. Domaćin je u nastavku ipak izjednačio, a pogodak za 1-1 u 66. minuti zabio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nakon ubačaja iz kornera.

Uoči utakmice bilo je podosta ružnih scena na ulicama Liverpoola gdje su se navijači Napolija odvojili od kortea i napali policajce. Bilo je podosta kaotično pa su u jednom trenutku navijače naoružane hladnim oružjem nadzirali čak i helikopterom.