[VIDEO] IGRAČI BAYERNA NISU ZNALI ŠTO IH JE SNAŠLO: / Pogledajte kako su mladi dinamovci dvaput izigrali obranu njemačkog velikana

4.3.2020.
16:50
Marko Lukunic/PIXSELL

Mlada momčad zagrebačkog Dinama izborila je plasman u četvrtfinale juniorske Lige prvaka nakon što je u dvoboju osmine finala u Munchenu pobijedila Bayern sa 6:5 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je susret završio 2:2.

Već u drugoj minuti Krizmanić je zabio Bayernu. Ušao je u srce kaznenog prostora, primio dodavanje u trku, došao pred vratara i odlično pogodio za šok u Münchenu. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

[VIDEO] LUDNICA U SVLAČIONICI: /

Mladi dinamovci u transu pjevali svetu pjesmu za sve Boyse; Ovo je čisti ponos i vjernost

Karrica asistirao pa zabio

Dinamo nije posustao. Ubrzo je Šipoš propustio veliku šansu, a nedugo zatim (u 29.minuti) zabio je Karrica koji je bio asistent za prvi gol. Šipoš je nakon centaršuta vratio loptu u sredinu s druge stative, a Karrica naletio i glavom ju poslao u gol za gotovo nestvarnih 2:0 Dinama. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Dinamo će u četvrtfinalu 17. ili 18. ožujka na svom terenu ugostiti Benficu koja je osmini finala pobijedila Liverpool sa 4:1.

Pobjednik će izboriti plasman na završni “Final Four” koji će se od 17. do 20. travnja održati u Nyonu.